
Waarom steeds meer bedrijven in Haarlemmermeer kiezen voor een vaste drukwerkpartner
Waarom steeds meer bedrijven in Haarlemmermeer kiezen voor een vaste

December is de maand van uitpakken. En van inpakken, natuurlijk. Want zeg nou zelf: een cadeau is zo goed als de verpakking die eromheen zit. Haal je hart op aan het grootste assortiment verpakkingsspecials van Nederland. Met liefde gedrukt door ons team.

Ontdek de aantrekkingskracht van pure luxe. Deze magneetdozen zijn beschikbaar in 13 kleuren en, als je dat wil, inclusief bijpassende sleeve. Bedrukt in 1 PMS kleur.
Nieuw in onze assortiment: bubbels met een boodschap. Deze flessen cava, champagne of alcoholvrije bubbels verpakken we in een omhulsel van krimpfolie of met etiket.
Een mooie fles is niet compleet zonder een verstevigde tas in de kleuren kraft, wit, zwart of zilver. Enkel- of dubbelzijdig bedrukt in 1 PMS kleur.
Stevige houten wijnkisten met schuifdeksel die je full colour laat bedrukken met een feestelijke boodschap. Geschikt voor 1, 2 of 3 flessen.

Wil je dat je design van het cadeau afspat? Ga voor wijndozen van gebleekt of ongebleekt golfkarton. We bedrukken ze in full color aan alle zijden van de buitenkant.

Een cadeaukaart wordt een stuk persoonlijker met deze cadeaukaarthouders van massief karton. Eventueel geleverd met elegant sluitlintje en inlay.

Papier dat knispert van plezier. Laat je lekker gaan met 28 grams vloeipapier in 3 verschillende formaten. Bedrukt in full colour of 2 PMS kleuren.

De finishing touch voor iedere attentie? Zijdezacht bedrukt lint van fonkelend satijn. In de app verkrijgbaar in 26 verschillende kleuren.
Wil jij je collega’s of relaties de feestdagen verrassen met een vrolijke glühwein-mok, een fraaie kerstkaart of een glanzende kerstbal? Doe rustig aan. Neem je tijd. All you want for Christmas vind je in de Feestdagenshop van CopyPartners. Daar vind je snel wat je zoekt en zie je wanneer we jouw glühwein-mok, kerstkaart of kerstbal kunnen leveren. Neem een kijkje, snuffel rond in ons assortiment en laat je verrassen door de vele bijzondere afwerkingen.
Kom je er niet uit, bij CopyPartners zitten een aantal specialisten voor jullie klaar om te helpen met het maken van een keuze! Bel, mail of stuur ons een bericht via ons altijd beschikbare contactformulier.
Telefonisch kun je via 023-5640750 direct contact met ons hebben en maken wij het liefst een persoonlijke afspraak, omdat we je graag beter leren kennen.
Abonneer je op onze blog en nieuwsbrief. Ontvang regelmatig relevante inspiratie over actuele onderwerpen en tips uit de praktijk. Eenvoudig via e-mail. Dat wil je niet missen.

Waarom steeds meer bedrijven in Haarlemmermeer kiezen voor een vaste

Waarom zien mijn kleuren er anders uit na het drukken?

Je flyer ziet er perfect uit op je scherm. Maar als hij terugkomt van de drukker, zie je een wit randje langs de rand.
Wat is er misgegaan?
Hoogstwaarschijnlijk ontbrak de afloop. Een detail dat veel mensen niet kennen, maar dat het verschil maakt tussen een professioneel resultaat en een teleurstelling.
In onze blog leggen we uit wat afloop is, hoe je het instelt in Canva, InDesign en Illustrator, en wat je kunt doen als je bestand al klaar is.